Pereiti į pagrindinį turinį

Labai džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti mūsų paslaugas bei produktus, kurie remiasi didesne nei 20 metų darbo patirtimi pramoninių medienos produktų gamyboje ir jų eksporte į užsienį trumpiausiais terminais ir geriausios kokybės. Tikimės, kad mūsų žinios ir idėjos atneš jūsų problemų sprendimus ir bus naudingos jūsų verslui. Patrauklios kainos ir paslaugus personalas jums suteiks pačias patraukliausias bendradarbiavimo idėjas.

UAB „Metrada“ yra įsikūrusi Šiaulių mieste. Medienos pjovimo, apdirbimo ir prekybos srityse įmonė dirba nuo 1998 metų.

Šiuo metu įmonė specializuojasi pjautinės medienos tarai - padėklams, dėžėms ar jų elementų gamyboje ir prekyboje. Apjungusi šias veiklos sritis UAB „Metrada“ užima nemažą tarinės medienos rinkos dalį savo regione. Daugiausia savo produkcijos įmonė eksportuoja į Belgiją, Olandiją, Vokietiją, Daniją, Prancūziją, Italiją, Austriją, Šveicariją, Čekiją ir Lenkiją.


Mūsų pagrindiniai produktai yra sukalta ir pusiau sukalta tarinė produkcija, t.y. specialūs nestandartiniai krovininiai padėklai ir jų dalys bei jų ruošiniai: dvigubo pjovimo tarinės lentelės ir tašeliai. Dalis tarinių lentelių yra obliuotos ir frezuotos.

Įmonė veikia nuo 1998 m.

20 metų patirtis rinkoje

Eksportuojama į 10 Europos šalių

Per mėnesį eksportuojama 2000-3000 m³ medinių gaminių